‘Turp t’ju vijë’, Streesi shperthen keq pas akuzave për tradhëti

Reperi Stresi dhe partnerja e tij Kejsi kanë qenë në qendër të vëmendjes këto ditë pas lajmeve se dyshja janë ndarë. Këto lajme Stresi i hodhi poshtë dje ku i ftuar në emisionin “72 sen” i ftoi të gjithë në dasmë.

Megjithatë thashethemet nuk u ndalën dhe ditën e sotme një foto ku Stresi shfaqej në shoqërinë e një vajze bëri që reperi të akuzohej për tradhëti.

Pas këtyre lajmeve, Stresi ka reaguar me një postim në Instastory ku shkruan: “S’guxo robi me dal foto se ta bojn dashnore direkt. Mundeni me fol per sukseset e mia e jo per fanset, turp t’ju vije portalet”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

‘Turp t’ju vijë’, Streesi shperthen keq pas akuzave për tradhëti

Reperi Stresi dhe partnerja e tij Kejsi kanë qenë në qendër të vëmendjes këto ditë pas lajmeve se dyshja janë ndarë. Këto lajme Stresi i hodhi poshtë dje ku i ftuar në emisionin “72 sen” i ftoi të gjithë në dasmë.

Megjithatë thashethemet nuk u ndalën dhe ditën e sotme një foto ku Stresi shfaqej në shoqërinë e një vajze bëri që reperi të akuzohej për tradhëti.

Pas këtyre lajmeve, Stresi ka reaguar me një postim në Instastory ku shkruan: “S’guxo robi me dal foto se ta bojn dashnore direkt. Mundeni me fol per sukseset e mia e jo per fanset, turp t’ju vije portalet”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *