‘Nuk kam qenë mirë’, Albërije Hadërgjonaj: Nuk jam testuar por…

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërije Hadërgjonaj ka treguar se nuk ka qenë mirë këto ditë. Ajo ka publikuar në Instastory video pas aktivitetit fizik që ka bërë, teksa tregon se ka pasur simptoma të gripit.Megjithatë Albërija nuk është testuar por ka pirë çaj limoni e xhinxheri. “Avulli dhe shumë çaj me limona e xhinxher është shkatërruesi i këtij virusi”, shkruan ajo, mirëpo deri tani nuk është vërtetuar që limoni dhe xhinxheri luftojnë Koronavirusin, thjesht mund të forcojne imunitetin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *