ZUNA SOT FESTON DITËLINDJEN, KY ËSHTË URIMI I VEÇANTË I LOREDANËS

Sot reperi Zuna feston ditëlindjen, dhe artisti i cili ishte përfolur mjaft shumë për një romancë me Loredanën ka pranuar urim edhe nga bashkëpunëtorja e tij.

Reperja ka ndarë një foto me gjermanin nga një ‘event’, ku i dedikon ati fjalët më të ëmbla për këtë ditë të veçantë.

‘Gëzuar ditëlindjen shpirt i pastër’, shkruan Lori pranë fotos me Zunën.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Website Title