Puthje të zjarrta në Përputhen, Andi puth Jaseminën, Atdheu Sarën

Diçka e pandodhur kurrë më parë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Përputhen Prime.

Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e ‘detyruar’ që të zgjedhë mes dorës së majtë dhe të djathtë.

Lexo Edhe:
Zaimina Vasjari del pa të brendshme
Jasemina bëri zgjedhjen e gabuar por u surprizua me një puthje në buzë nga Andi.

Nga ana tjetër edhe Atdheu është ngritur dhe i ka dhënë një dhuratë dhe një puthje në buzë, Sarës.

Për të bindur opinionistin Arjan Konomi, djemtë u ngritën edhe një herë për t’i puthur vajzat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *